گزارش اردوهای مختلط به مجلس رسید/ مسئولان دانشگاه انکار نکنند

قاسم جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: گزارش و خبرهای متفاوتی از برگزاری اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها رسیده که هنوز جمع بندی نشده است.

وی ادامه داد: اردوهای برگزار شده، مواردی نیست که بشود آن را انکار کرد، خیلی از این اردوها تحت عنوان اردوی علمی و خارج از دانشگاه برگزار می شده تا بتوانند راه فرار را تبیین کنند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس افزود: بهترین مدرک برگزاری اردوها، ابلاغ دستور منع اردوهای مختلط توسط رئیس جمهور است. وقتی این مساله مطرح می‌شود پس یعنی مواردی وجود داشته است.

وی افزود: همه می دانند وقتی رهبری این موضوع را علنی مطرح می کنند، حتما مواردی وجود داشته و انکار این مساله، کار را سخت‌تر می کند.

جعفری اظهار داشت: مقام معظم رهبری با اطلاع کامل در این خصوص صحبت کرده‌اند و این نشان از بی اطلاعی افرادی است که اظهار کردند که اردوی مختلط وجود نداشته و برگزار نشده است.

وی ادامه داد: خود آنها نیز این مساله را قبول دارند منتهی در کمیت آن بحث داشته و اعلام می کنند که خارج از دانشگاه بوده ولی نمی شود اصل برگزاری آن را انکار کرد.

به گزارش مهر، دکتر محمد فرهادی و حمید میرزاده وزیرعلوم و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی احتمالا فردا با حضور درکمیسیون آموزش مجلس به سوالات نمایندگان در خصوص برگزاری اردوهای مختلط دانشجویی، وضعیت فرهنگی و علمی دانشگاه ها پاسخ می دهند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار