ائمه جمعه در قزوین موضوع نفوذ و فتنه را قرآنی تشریح کنند

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عابدینی ظهر یکشنبه در گردهمایی ائمه جمعه استان قزوین که در بوئین زهرا برگزار شد، با بیان این که تعامل بین ائمه جمعه بسیار ارزشمند است و تداوم این تعامل نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت، اظهار کرد: یکی از خاستگاه های پیروزی انقلاب اسلامی ایران تعامل و نشست های بزرگان و علما بود که به همدلی و همزبانی، همفکری و هم اندیشی منتهی می شد.

وی لزوم پرداختن به موضوعات مهم در نشست های ائمه جمعه استان را ضروری عنوان کرد و افزود: باید ببینیم مطالبات رهبری از ما چیست؛ اگر این مهم به صورت شفاف روشن شود هماهنگی زیادی بین اظهار نظرها و عمکردها و خروجی آن که در خطبه های نماز جمعه مطرح می شود، به وجود می آید.

در نوک پیکان مطالبات رهبری بحث نفوذ و فتنه مطرح است

امام جمعه قزوین با تأکید بر این که باید مسائل مطرح شده از سوی ائمه جمعه بر اساس مطالبات به روز رهبری باشد، اظهار کرد: امروز در نوک پیکان مطالبات رهبری بحث نفوذ و فتنه مطرح است و ضروری است با توجه به مسئولیتی که داریم بر این رسالت مهم متمرکز شویم و بدانیم نقطه اصلی کجاست.

ائمه جمعه بحث نفوذ و فتنه را قرآنی تشریح کنند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان این که خدای متعال قرآن را با فهم مردم تنظیم کرده است، تشریح کرد: مهمترین موضوعی که شیطان بزرگ یعنی آمریکا دنبال می کند موضوع نفوذ است و ائمه جمعه باید بحث نفوذ و فتنه را قرآنی برای اقشار مختلف جامعه تشریح کنند.

عده ای را به بهانه تندرو بودن ناکارآمد می کنند

وی بیان کرد: در اقشار مختلف جامعه عده ای را ناکار می کنند و مثلاً تا فلان امام جمعه حرف جدی می زند می گویند جزء تندروها است و با این بهانه آن‌ها را ناکارآمد می‌کنند.

امام جمعه قزوین گفت: همه دنیا می دانند امریکا به این نتیجه رسیده است که جنگ نظامی کارآمد نیست و می خواهد از طریق جنگ نرم، نفوذ و برپایی فتنه کارهایش را به پیش ببرد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر این که امریکایی ها می خواهند از طرق مختلف ما را از رسالتمان باز نگهدارند، اظهار کرد: آن ها جامعه را متفرق، متشطت و شعبه شعبه می کنند و به کسانی که نمی توانند با آن ها کنار بیایند انگ می زنند و بر روی کسانی که می توانند با آنها کنار بیایند و حرفشان را با زبان از طریق آن ها به مردم بگویند سرمایه گذاری می کنند و می گویند این ها معتدل هستند و استفاده از این حربه، قرآن بالای نیزه کردن است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار