بازداشت دو تن از کارکنان فرودگاه شرم الشيخ

منابع امنیتی و فرودگاهی مصر روز سه شنبه اعلام کردند دو تن از کارکنان فرودگاه شرم الشیخ در خصوص حادثه سقوط هواپیمای مسافربری روسیه در این کشور بازداشت شده اند.

به گزارش خبرگزاری رویترز از قاهره، یک منبع آگاه امنیتی مصر که خواست نامش فاش نشود در این باره گفت: «در حال حاضر 17 نفر در خصوص این حادثه بازداشت شده اند و دو تن از آنها که از کارکنان فرودگاه شرم الشیخ هستند، مظنون به کمک به فرد بمب گذار در هواپیمای روسی در فرودگاه هستند.»

یک مقام ارشد امنیتی دیگر مصر نیز در این باره اعلام کرد در تصاویر ضبط شده توسط تلویزیون های مدار بسته، یک کارگر حمل بار دیده می شود که یک چمدان را از یکی از ساختمان های فرودگاه به ساختمان دیگر منتقل می کند و آن را در اختیار مردی قرار می دهد که مسئول قرار دادن بارها در هواپیمای روسی بود.

یک کارمند روابط عمومی فروگاه شرم الشیخ نیز با تایید این موضوع افزود دو تن از کارکنان بخش زمینی این فرودگاه در خصوص حادثه بمب گذاری در هواپیمای روسی بازداشت شده اند.

این در حالی است که «مجدی عبد الغفار» وزیر کشور مصر وقوع هر گونه دستگیری در خصوص پرونده سقوط هواپیمای مسافربری روسیه را تکذیب کرد. وی در این باره گفت: «این اخبار صحیح نیست و علت شیوع آن شاید بازجویی های دقیق و سختگیرانه از همه کارکنان فرودگاه است.»

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار