حزب الله: زمان پیروزی علیه داعش و تکفیری‌ها نزدیک شده است

نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با بیان اینکه زمان پیروزی نهایی علیه داعش و خواهران تکفیریش نزدیک شده است، افزود: ما به پیروزی قطعی علیه آنها مصمم هستیم.

به گزارش تسنیم، شیخ نبیل قاووق نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت که زمان پیروزی نهایی علیه داعش و خواهران تکفیریش نزدیک شده است.

وی طی سخنانی در مراسم هفته شهید «محمد محمود نذر» در شهرک عربصالیم اظهار داشت: واکنش ما به انفجارهای تروریستی این بود و این است که ما تکفیری ها را در میادین نبرد شکست خواهیم داد و برای ریشه کنی داعش تلاش می کنیم.

قاووق گفت: فکر ما جز با شکست کامل داعش آرام نمی گیرد و تا زمانی که خطر تکفیری تروریستی در سوریه باشد که لبنان را تهدید کند ما در میدان باقی خواهیم ماند و به مخفی گاههای تروریستها یورش می بریم و به پیروزی قطعی علیه آنها مصمم هستیم.

نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله در ادامه افزود: آنها ما را نمی شناسند، گمان می کنند که با انفجارهای تروریستی در برج البراجنه می توانند ملت ما را بترسانند یا تصمیم مقاومت را تغییر بدهند و آنها می دانند که شجاعت ما متصل به رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم و  امام علی و حسین علیهما سلام است.

وی گفت: اگر داعش می خواهد با انفجارهای تروریستی ملت ما را بترساند، بداند که همه نقشه هایش به شکست مواجه خواهد شد و اگر قصد تغییر اراده ما را دارد، بداند که جز نا امیدی چیزی عایدش نخواهد شد، زیرا ملت مقاوم لبنان قوی تر از این است که این انفجارها اراده اش را تغییر دهد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار