کابينه فلسطين اقدام رژيم صهيونيستي را به تعطيل کردن راديو الخليل محکوم کرد

کابینه فلسطین اقدام رژیم صهیونیستی را به تعطیل کردن رادیو الخلیل محکوم کرد و آن را نقض قوانین و توافقنامه های بین المللی دانست.

علی ابودیاک دبیرکل هیئت دولت فلسطین حمله روز شنبه اشغالگران صهیونیست به مقر رادیو الخلیل و تخریب تجهیزات آن را ادامه اقدامات جنایتکارانه دولت اشغالگر رژیم صهیونیستی و نقض حقوق بین الملل و توافقنامه های بین المللی توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری اردنی «پترا» از رام الله، ابودیاک در بیانیه ای افزود :« بستن رادیو الخلیل تهاجمی آشکار به آزادی مطبوعات ،‌ رسانه و عقیده است و در چارچوب تلاش رژیم صهیونیستی برای خاموش کردن صدای حق و حقیقت رسانه ها و جلوگیری از انتشار واقعیتها در خصوص جنایات وحشیانه دولت اشغالگر اسرائیل صورت می گیرد.»

وی بر ضرورت حمایت جامعه بین المللی و سازمانهای بین المللی و منطقه ای از آزادی مطبوعات و رسانه ها و سازمانهای حقوقی و قانونی تاکید کرد و از آنها مهار کردن تندروی و اقدامات تروریستی اسرائیل و جنایتهای سازمان یافته بر ضد ملت فلسطین و نهادهای این کشور را خواستار شد.

دولت فلسطین همچنین حمایت از مقاومت مردم فلسطین را برای دستیابی به حقوق خود در تعیین سرنوشت و پایان اشغالگری و برپایی کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس بر اساس قوانین بین المللی خواستار شد.

وی بر ضرورت محاکمه جنایتکاران جنگی اسرائیلی و عاملان جنایت بر ضد مردم فلسطین تاکید کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار