استفاده از عواید بلیت‌ کنسرت‌ها برای ساخت مرکز درمان اعتیاد زنان و نوزادان

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، هنرمندان کشور با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران و با برنامه ریزی دکتر احمد حلت برنامه‌های خود را به نفع ساخت مرکز درمان اعتیاد زنان معتاد و نوزادان حاصل از این مادران بیمار تقدیم می‌کنند.

مسعود جلالی دبیر اجرایی کمپین سلامت و آرامش روان و سخنگوی این طرح گفت: در این طرح که به عنوان اولویت 6 ماهه دوم سال 94 از سوی هنرمندان شناخته شده است هنرمندان عرصه موسیقی، سینما و تئاتر اجرا عواید حاصل از آثار خود در عرصه هنر را به‌صورت برگزاری کنسرت، نمایش صحنه، جنگ‌ها و متن خوانی را تقدیم به تجهیز و ساخت مرکز درمان اعتیاد زنان باردار و نوزادان حاصل از این مادران می‌کنند.

وی ادامه داد: این طرح که با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران و همکاری شهرداری تهران و وزارت بهداشت انجام خواهد شد نقطه عطفی در توجه به آینده سلامت کشور خواهد بود و تولدی دوباره برای این بیماران به ارمغان خواهد آورد. بنابراین در این طرح عواید حاصل از بلیت فروشی کنسرت‌ها، تئاترها و سایر برنامه‌های هنری هنرمندان کشور به نفع ساخت این مرکز صرف خواهد شد.

جلالی خاطرنشان کرد: در حال حاضر برنامه ریزی‌ها برای انجام این فرصت خدمت انجام شده و به امید پروردگار منان با پایان ایام سوگواری مصائب اهل بیت (ع) وارد مرحله عملیاتی خواهد شد. همچنین از تمام آحاد مردم و هنرمندان ایران عزیز و خیرین فعال در زمینه حمایت از توانمندسازی دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در این طرح در انجام هرچه پُرتوان‌تر این حمایت ما را یاری کنند.

منبع: تسنیم

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار