برگزاری‌جشنواره بزرگ فناوری استان سمنان در شاهرود

سیدمحمد اسماعیل جلالی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه به مناسبت هفته پژوهش «جشنواره بزرگ فناوری استان سمنان» ، به مدت دو روز از تاریخ ۱۵ آذر  ماه جاری در این پارک برگزار می‌شود، افزود: فناوران فعال در بخش‌های تحقیق و توسعه (R&D) صنایع، واحدهای فناور مستقر در پارک‌های علم و فناوری استان و مراکز رشد، پژوهشگران و مخترعان دانشگاهی و فناوران فعال در کسب و کارهای خانگی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی ارایه محصول در جشنواره را الزامی دانست و گفت: داوری طرح‌ها بر اساس شاخص‌های ارزیابی همزمان با برگزاری جشنواره صورت خواهد گرفت.

رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان خاطرنشان کرد: کمک هزینه ایاب و ذهاب و حمل و نقل به شرکت‌کنندگان در جشنواره اعطا خواهد شد و امکان اسکان برای شرکت‌کنندگانی که از خارج شهرستان شاهرود برای جشنواره حضور پیدا می کنند در نظر گرفته شده است.

جلالی در خاتمه با بیان اینکه ثبت‌نام در این جشنواره از امروز یک‌شنبه هشتم آذر ماه جاری و از طریق «سامانه پشتیبانی» پارک علم و فناوری استان سمنان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، تصریح کرد: راهنمای ثبت‌نام نیز از همان روز در صفحه‌ی فراخوان «جشنواره بزرگ فناوری استان سمنان» درج خواهد شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار