پرستاری که سعی کرد جان عامل انتحاری پاریس را نجات دهد!

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری دانشجو، دیوید ۴۶ ساله، پرستاری فرانسوی است که در شب حملات تروریستی پاریس در رستورانی در این شهر به طور تصادفی حضور داشت. وی پس از شروع حمله متوجه تعداد زیادی از مجروحین می شود و درصدد کمک به آنها برمی آید.

دیوید ماجرا را اینگونه تشریح کرد: پس از حملات متوجه فردی شدم که در گوشه ای از رستوران افتاده و در حال خونریزی است. به سرعت به سمت او رفتم و اقدامات امدادی اولیه را برای احیای وی انجام دادم. پس از اینکه پیراهنش را پاره کردم متوجه چیز عجیبی شدم.

این پرستار ادامه داد: ابتدا فکر میکردم انفجار گاز رخ داده است به همین دلیل فورا فریاد زدم که جریان گاز را قطع کنند. گمان می کردم این مصدوم از انفجار گاز اینگونه شده است ولی وقتی پیراهنش را پاره کردم با ۴ سیم به رنگ های سفید،سیاه، قرمز و نارنجی مواجه شدم. فهمیدم که این فرد یکی از عوامل انفجارهای انتحاری است.

دیوید که متوجه شده بود فردی که  داشت جانش را نجات می داد قصد داشته است او را بکشد نیروهای کمکی را با خبر میکند. با ورود آتش نشان ها به محل حادثه یکی از نیروی های آتش نشان وقتی فرد بمب گذار را می بیند فریاد می زند که فورا همه این محل را تخلیه کنند.

برهیم عبد السلام، تروریستی است که دیوید قصد داشت جان وی را نجات دهد. گفته شده است این عبدالسلام، طراح تحت تعقیب داعش نیست و فرد دیگری است.

پلیس فرانسه گزارش داده است به دلیل عمل نکردن چاشنی، بمب به طور کامل منفجر نشده و عبدالسلام را زخمی کرده است.

در ۱۳ نوامبر حملات تروریستی داعش در پایتخت فرانسه جان دست کم ۱۳۰ نفر را گرفت.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار