رونالدو توسط هواداران رئال «هو» شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، طرفداران رئال مادرید که شنبه شب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو حضور داشتند و به تماشای بازی تیمشان مقابل بارسلونا نشسته بودند، بعد از باخت 4-0 تیمشان در این بازی، خشمشان را نسبت به کریستیانو رونالدو ابراز کردند. رونالدو دراین بازی نتوانست کاری برای رئال انجام دهد و به تماشای برد تیم کاتالان ایستاد.

درجریان مسابقه برخی از هواداران نیز دستمال های سفیدشان را به چرخش درآوردند تا فشارها برروی تیم بنیتس افزایش یابد.البته رونالدو تنها بازیکن رئال نبود که عملکرد ضعیفی دراین بازی خانگی داشت ولی تعداد زیادی از هواداران رئال، اعتراض وخشمشان را نسبت به ستاره پرتغالی ابراز کردند.ستاره پرتغالی رئال در سه بازی اخیر تیمش به گل نرسیده و عملکرد اخیرش در لالیگا هواداران تیم را ناراحت کرده. این درحالی است که او تا به اینجای فصل در تمامی تورنمنت ها 13 گل برای رئال به ثمر رسانده.

درهفته های اخیر گمانه زنی های فراوانی در مورد احتمال انتقال رونالدو به تیمی دیگر از جمله پاری سن ژرمن، چلسی یا منچستریونایتدبه گوش می رسد و برخی هواداران معتقدند که دل و فکر کریس حالا با تیم دیگری است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار