معرفی تبلت جدید «اچ پی»

به گزارش خبرگزاری مهر، در اوایل سال جاری میلادی، کمپانی اچ پی Spectre x۲ را با پشتیبانی از ویندوز معرفی کرده بود. این محصول توانست نگاه های بسیاری را به خود جلب کند اما این کمپانی تبلت جدید Elite x۲ را نیز روانه بازار فناوری خواهد کرد که مشخصات فنی و سخت افزاری آن منتشر شده اند.

تبلت جدید نیز همانند محصول قبلی از صفحه نمایش ۱۲ اینچی برخوردار شده است. Elite x۲ به پردازنده Core M اینتل و همینطور رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسلی مجهز شده است. اما از تفاوت های این محصول نسبت به تبلت Spectre x۲ باید طراحی جدید در لولاها را اشاره کرد. تبلت Elite x۲ هنوز هم مثل یک نوار بوده اما به خارج از لبه دستگاه گسترش پیدا کرده است.

این تبلت مجهز به یک اسکنر اثر انگشت در پشت دستگاه شده تا قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار دهد. یک ورق کورنینگ گوریل گلس ۴ نیز به محافظت از صفحه نمایش این تبلت می پردازد. صفحه کلید این تبلت نیز از دو نسخه پشتیبانی می کند. نسخه آلومینیوم نازک برای حمل و نقل زیاد که Travel Keyboard نام گرفته و نسخه دیگر که علاوه بر ضخیم بودن شامل NFC است و Advanced Keyboard نامیده شده است.

کاربران با توجه به سلیقه و همینطور نیاز خود می توانند یکی از این دو نسخه را انتخاب کنند. تغییر در صفحه کلید این تبلت باعث شده تا صفحه کلید این محصول کمی ضخیم تر و سنگین تر باشد. ابعاد این محصول ۱۱.۲*۸.۴*۰۵ اینچ یا ۳۰*۲۱.۴*۱.۳ سانتی متر است.

وزن این محصول به همراه صفحه کلید Travel که به آن متصل می شود در حدود ۲.۷۲ پوند خواهد بود. این محصول با Surface مایکروسافت (پرو۴) مقایسه می شود که از ضخامت ۰.۵۲ اینچی و وزن ۲.۳۷ پوندی برخوردار است. این تبلت با قیمتی در حدود ۸۹۹ دلار در ماه های آتی عرضه خواهد شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار