جریمه نقدی سه بازیکن و تشویق سرمربی نفت و سرپرست شهرداری گرگان

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، با توجه به اتفاقات هفته‌های اخیر لیگ برتر و مسائل به وجود آمده در بازی این هفته بین تیم‌های نفت آبادان و شهرداری گرگان و همچنین ثامن مشهد و آینده سازان میهن اصفهان در هفته‌های قبل، کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال بعد از بررسی گزارش ناظران هر دو بازی آرا زیر را صادر کرد:

1- محمد جمشیدی  بازیکن پالایش نفت آبادان به  خاطر مسائل به وجود آمده در بازی مقابل شهرداری گرگان در هفته هفتم به پرداخت مبلغ 20 میلیون ریال جریمه شد. 

2- حسن طیبی سرپرست تیم شهرداری گرگان که نهایت همکاری را در اجرای مسابقه بین تیم‌های شهرداری گرگان و پالایش نفت آبادان مبذول داشته، به همین منظور از وی قدردانی و تشکر شد.

3- حماد سامری سرمربی تیم پالایش نفت آبادان در جریان مسابقه بین تیم‌های شهرداری گرگان و پالایش نفت آبادان نهایت سعی و تلاش خود را به منظور حفظ آرامش و جلوگیری از درگیری بکار برده و به همین لحاظ از وی قدردانی و تشکر شد.

4- عرفان نساج پور بازیکن تیم ثامن مشهد به علت فحاشی به داور پس از دیسکالیفه شدن در بازی مقابل آینده سازان میهن اصفهان، به پرداخت مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی تنبیه شد.

5- ایمان زندی بازیکن تیم آینده سازان میهن اصفهان به علت فحاشی  در بازی مقابل ثامن مشهد که منجر به دریافت خطای فنی شد، به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی تنبیه شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار