آغاز رزمایش بزرگ قرارگاه ترافیکی اربعین حسینی در مهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ عین‌الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: رزمایش بزرگ قرارگاه ترافیک اربعین حسینی با حضور سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا و نیروهای پلیس راهور اعم از پلیس ترافیک شهری، پلیس راه، یگان ویژه در شهر مهران آغاز شد.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا تصریح کرد: در این رزمایش علاوه بر پلیس، واحدهای امدادی و خدماتی از جمله راهداری، اورژانس، هلال احمر، امداد خودرو، شهرداری و ... حضور دارند.

وی هدف از اجرای این رزمایش را هم افزایی تمام نیروهای ترافیکی، انتظامی و خدماتی عنوان و بیان داشت: این رزمایش در جهت تمرین و آماده‌سازی نیروها و امکانات موجود برای ارائه خدمات بهتر به زائران اربعین حسینی است.

سرهنگ جهانی اعلام کرد: شماره تلفن 120 راهور آماده پاسخگویی به زائران مستقر در ایلام در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی این استان و مرز مهران است.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا حضور نیروهای امدادی و خدماتی در این رزمایش را از باب امدادرسانی به خودروهای حادثه دیده یا دچار نقص فنی عنوان و خاطر نشان کرد: حضور امداد خودرو یا دستگاه‌های امدادی از آن جهت قابل اهمیت است که اگر خودوری زائران دچار حادثه یا تصادفی شد به موقع امدادرسانی انجام شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار