تاکید آیت الله موسوی اردبیلی به افشای دست‌های پشت پرده اختلاس‌های نجومی

به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»؛ حضرت آیت الله موسوی اردبیلی  امروز در دیدار رئیس اتاق بازرگانی کشور  اظهارداشتند:  انسان بعضی ارقام نجومی از برخی فساد های اقتصادی را از گوشه و کنار و دادگاه ها می شنود و تازه به این فکر می افتد که این رقم ها تا حالا کجا بوده و این در حالی است که  مردم  در اوضاع نامناسب معیشتی و اقتصادی قرار دارند.

 

 این مرجع تقلید ادامه دادند: چرا به مردم نمی گویند  افرادی که  رقم های نجومی  اختلاس می کنند چه کسانی اند، با چه کسانی در ارتباط اندکه به این منابع مالی دسترسی دارند و دست به اختلاس های میلیاردی می زنند.

 

 ایشان افزودند: اختلاس های میلیاردی نفتی که مردم از طریق دادگاه متوجه می شوند، ریشه یابی شود؛ باید برای این همه جمعیت و اقتصاد جامعه و  امنیت سرمایه گذاری  در کشور فکری کرد  تا مشکلات از زندگی مردم و جامعه برداشته شود.

 

  این مرجع تقلید  اظهار داشتند: یک نفر هم که برای سرمایه گذاری وارد ایران می شود،  بعدها مشخص می شود نفوذی و جاسوس دشمن بوده؛ باید فکری برای اوضاع و احوال نامساعد کرد.

 

 ایشان گفتند: در گذشته، اخلاق و قانون در دستگاه های دولتی بود؛ امروز آن اخلاق و قانون کجا رفته، چرا پایبند به قانون و اخلاق نیستند و بعضی هر کاری بخواهند می کنند.

 

 معظم له افزودند: باید مردم از منابع  و سرمایه کشور اطلاع داشته باشند که این ها دست چه کسانی است تا از اختلاس و چپاول جلو گیری شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار