اعطای تسهیلات مالی به شرکتهای فعال در حوزه بازیهای رایانه ای

به گزارش خبرگزاری مهر، این آیین نامه در راستای حمایت از تهیه، توزیع و صادرات بازیهای رایانه ای در جلسه کارگروه وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به تصویب رسیده است.

حسین صمیمی دبیر وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این باره گفت: به منظور حمایت از تهیه، توزیع و صادرات بازی های رایانه ای و نیز بهره گیری از تشکل های حرفه ای و تخصصی در فرآیند اعطای تسهیلات از محل وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آئین نامه «اعطای تسهیلات از محل وجوه اداره شده به شرکت های فعال در حوزه بازی های رایانه ای» در جلسه ۲۵ آبان ماه این کارگروه به تصویب رسید.

 وی ادامه داد: در چارچوب این آئین نامه، بخشی از وظایف کارگروه های تخصصی وجوه اداره شده به «کارگروه ارزیابی شرکت های فعال در حوزه بازی های رایانه ای» واگذار خواهد شد.

دبیر وجوه اداره شده وزارت ارتباطات‌ در خصوص ترکیب اعضای این کارگروه گفت: این کارگروه با محوریت بنیاد ملی بازی های رایانه ای تشکیل شده و رئیس بنیاد به عنوان رئیس کارگروه فعالیت خواهد کرد. همچنین نمایندگان معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، کانون پرورش فکری و کودکان و نوجوانان و نیز ۲ نفر از خبرگان بازی های رایانه ای از میان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و فعالان در حوزه بازی های رایانه ای عضو این کارگروه هستند.

وی خاطرنشان کرد:‌ این کارگروه، تمام مسئولیت های کارگروه های تخصصی برای طرح ها و پروژه هایی که درخواست وام آنها کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان باشد را برعهده خواهد داشت.

صمیمی افزود: پس از انجام هماهنگی های لازم فراخوان مربوطه در چند روز آینده از طریق پورتال وجوه اداره شده به آدرس http://www.ees.ict.gov.ir به اطلاع عموم خواهد رسید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار