جشنواره «مدرسه عشق» مورد توجه جوانان قرار گرفته است

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، یاسر ایثاری، مسئول جشنواره مدرسه عشق و معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه استان سمنان گفت: با عنایت به خیل عظیم و توانمند بسیجیان در عرصه فرهنگ و هنر و لزوم ایجاد عرصه ای برای ظهور و بروز این استعدادها و ظرفیت ها، زمینه ای باید آماده گردد که موج آن در بستر جامعه نمود داشته باشد. فلذا سازمان بسیج با برپایی چنین جشنواره و فراخوان هایی سعی در ارائه محتوای اسلامی ایرانی برای هویت بخشی به تولیدات فرهنگی هنری و غنا بخشیدن به آن می‌باشد.

 

وی با اشاره به استفاده از همه ظرفیتهای موجود برای تبلیغات، ضمن اشاره به بخشی از تبلیغات صورت گرفته در استان سمنان گفت : ارسال پیامک با سامانه پیامکی در نظر گرفته شده و در چند مرحله – توزیع پوستر جشنواره در سطح استان – مکاتبات – چاپ بنر – چاپ فراخوان جشنواره در ویژه نامه های استانی بخشی از تبلیغات ما بوده است.

 

ایثاری با توجه به سادگی ارسال آثار از طریق سایت جشنواره خاطرنشان کرد: به علت آسانی کار و بدون واسطه ، بیشتر تولیدات از طریق سایت ارسال گردیده است و با توجه به مهلت ارسال آثار در حال جمع آوری آثار میباشیم. همچنین قریب به 95 درصد آثار توسط نیروهای جوان و مومن ارسال گردیده است که اغلب از قشر بسیج محلات میباشند.

 

وی در پایان با تاکید بر اطلاع رسانی متمرکزاز طریق رسانه ها و نشریات پرمخاطب گفت: این جشنواره فرصت خوبی را برای شناسایی استعداد ها فراهم می آورد به همین منظور باید طوری برنامه ریزی شود تا استانها بتوانند با تامین اعتباری که توسط سازمان بسیج  انجام میگیرد برای حمایت و ادامه همکاری و تولید آثار فاخر و در سطح ملی انجام دهند که منتج به شبکه سازی بسیجیان در این عرصه مهم میگردد.

 

جشنواره مدرسه عشق در 6 بخش مختلف هنرهای تصویری و نمایشی، هنرهای تجسمی، نشر، موسیقی و سرود، پویانمایی و بازی های رایانه ای بخش نوآوری و ابتکارات منتظر ارسال آثار علاقه مندان و هنرمندان است.

 

شرکت کنندگان علاوه بر ارسال آثار از طریق سایت جشنواره به آدرس www.madreseheshgh.ir می توانند آثار خود را به پایگاه های های مقاومت خود و همچنین به آدرس پستی جشنواره به شماره 1583988133 ارسال کنند.

 

همچنین در صورت نیاز جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره با اداره هنرهای تجسمی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین، با شماره تلفن ۸۷۵۵۱۳۱۲-0۲۱، دورنگار: ۸۸۳۲۲۹۲۷ و شماره تماس نماینده دبیرخانه مرکزی جشنواره مدرسه عشق (09105941040 اداره تجسمی) ارتباط برقرار نمایند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار