«عبدالرضا باقری» رئیس مرکز هیأت امنا وزارت علوم شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی عبدالرضا باقری را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز هیأت امنا و ممیزه این وزارتخانه منصوب کرد.

در ابتدای حکم فرهادی خطاب به باقری آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف مشاور وزیر و رئیس مرکز هیأت های امنا و هیأت های ممیزه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب به انجام رسانید، شایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری معاونان، مدیران و کارکنان گرامی نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا کنید.

گفتنی است عبدالرضا باقری عضو هیأت علمی و استاد رشته ژنتیک و اصلاح نباتات دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد است و در گذشته  مسئولیت های اجرایی مختلفی از جمله ریاست دانشگاه فردوسی مشهد، قائم مقام معاون وزیر کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، عضویت در شورای علوم و آموزش عالی کشور، عضویت در هیأت امنای تعدادی از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور را برعهده داشته است.

از باقری تاکنون 26 عنوان  کتاب تخصصی، 125 مقاله علمی و پژوهشی ، 51 مقاله در مجلات معتبر خارجی و 40 مقاله ارائه شده در همایش های بین‌المللی منتشر شده است.

همچنین علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس سابق مرکز هیأت‌ امنا و ممیزه علوم نیز به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور منصوب شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار