کسب رتبه نخست تعداد مقام برتردانشگاه جامع در سی‌امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو؛به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع ، بهرامی‌نسب معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه  با اعلام این خبر بیان کرد: دانشجویان دانشگاه جامع با کسب 18 مقام برتر رتبه نخست را از جهت تعداد مقام بین دانشگاه‌های سراسر کشور بدست آوردند.

وی افزود: در این دوره از جشنواره دانشگاه‌های آزاد اسلامی، علوم و معارف، پیام نور، فرهنگیان و وزارت بهداشت رتبه‌های بعدی را از لحاظ تعداد مقام کسب نمودند. این دوره از جشنواره در شش بخش شفاهی، کتبی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری و در بیش از 30 رشته برگزار گردید.

بهرامی‌نسب گفت: جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه‌ها نقطه عطف مسابقات قرآن و عترت دستگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور محسوب می‌شود که برگزیدگان مسابقات هر نهاد دانشگاهی، در این جشنواره به رقابتی سالم و معنوی می‌پردازند. در بخش کاربردی جشنواره شامل رشته‌های هنری و فناوری، دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی توانستند نیمی از مقام‌های برتر کل جشنواره را به خود اختصاص دهند که نشان از پتانسیل بالای دانشجویان علمی کاربردی در این بخش و نگاه کاربردی دانشگاه در مقولات فرهنگی دارد. اسامی دانشجویان برگزیده دانشگاه که در مراسم اختتامیه جشنواره در شهر مقدس قم با حضور مسئولین کشوری، حوزوی و دانشگاهی برگزار گردید و از آنها تقدیر بعمل آمد.  

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار