عدم اقدام به موقع در مسئله برگزاری کنسرت‌ها موجب تسری به دانشگاه‌های دیگر می‌شود

محمدمهدی زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص بیانات مقام معظم رهبری پیرامون برگزاری کنسرت‌های دانشجویی گفت: مجلس در بحث نظارتی قوی عمل کرده است و ما جلسه‌ای با وزیر علوم و معاون فرهنگی وزارت علوم داشتیم و در این جلسه خبرهایی که به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رسیده بود را همراه با مستندات ارائه کردیم.


وی افزود: در این جلسه مستندات به وزیر علوم و معاون فرهنگی نشان داده شد و تاکید شد که این اتفاقات به خاطر آن است که مسئولان وزارت علوم به موقع عمل نمی‌کنند اگر به موقع عمل کنند این اتفاق‌ها صورت نمی‌گیرد و اگر کنسرت‌ها در دانشگاه‌ها برگزار شد سریعا مهار می‌شود وموجب می‌شود گسترش پیدا نکند.


رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه تاکید کرد: بی‌توجهی و کم توجهی و عدم اقدام به موقع در مسئله برگزاری کنسرت‌ها در دانشگاه‌ها موجب تسری به دانشگاه‌های دیگر می‌شود که این کار شایسته وزارت علوم نیست.


وی با اشاره به دوران تصدی خود در سمت وزارت علوم گفت: من زندگی معنوی خود را وابسته به وزارت علوم می‌دانم و عرق خاصی به وزارت علوم دارم و دلم می‌خواهد همیشه وزارت علوم سرآمد دیگر وزارتخانه‌ها باشد و وقتی می‌بینم که تذکر داده می‌شود و شخص مقام معظم رهبری ناچار می‌شود وارد کار شود واقعا ناراحت می‌شوم.


زاهدی در پایان خاطرنشان کرد: این ناراحتی از این بابت است که چرا مسئولان کار را به موقع انجام نمی‌دهند و در مسئله برگزاری کنسرت‌ها سریعا ورود پیدا نمی‌کنند که این مسئله دغدغه کشور می‌شود و حتی این دغدغه به مقام معظم رهبری می‌رسد و ایشان هم ناچار هستند تذکر بدهند باید از این به بعد طوری کار کنیم که مقام معظم رهبری در فرمایشات خود از اقدامات صورت گرفته در این حوزه تشکر و قدردانی کنند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار