تشکر دانشجویان بورسیه از رهبر معظم انقلاب

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جمعی از دانشجویان بورسیه در نامه‌ای از رهبر معظم انقلاب تشکر کردند که متن نامه به شرح زیر است:

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)


رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی


با تقدیم سلام و اهدای تحیات وافره


خداوند متعال را شاکریم که ایران اسلامی، سایه نشین شجره طیبه ولایت فقیه به عنوان ادامه ولایت ائمه هدی (علیهم السلام) است. به برکت این یادگار ذی قیمت حضرت روح الله (قدس الله نفسه الزکیه)، ملت ایران از حکمت سرشار ولی فقیه زمان خویش بهره مند است و هیچ گاه بن بستی را پیش روی خویش ندیده و عزت و آبروی خود را در سایه این رهبری حکیمانه کسب و حراست کرده است.


سربازان جوان میدان پیشرفت و آگاهی در عرصه جهاد علمی، انگیزه و توان خود را برای اجرایی ساختن منویات عالمانه و تمدن ساز حضرتعالی خالصانه تقدیم می کنند و ان شاالله به زودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در قله مرجعیت علمی جهانی خواهد ایستاد. این راه مطمئنا پر از سرزنش های خارمغیلان است اما با هدایت رهبری فاضل و دانشمند، فرزندان جوان ایران اسلامی در دانشگاه ها، به شوق سرمنزل مقصود به پیش خواهند رفت.


دانشجویان بورسیه از ابتدا خود را برای ورود به عرصه جهاد علمی و رسیدن به اوج پیشرفت آماده ساخته اند و با وجود مشکلاتی که به صورت غیرقانونی و غیراخلاقی بر سر راهشان ایجاد شد، ذره ای از مسیر خویش عقب ننشسته اند. انوار مهر و عطوفت رهبری انقلاب، در این مسیر، گرمی بخش دل های این فرزندان میهن بوده است.


دانشجویان بورسیه جمهوری اسلامی ایران، مراتب قدردانی و سپاس بی حد خود را، از آن محبوب قلوب مستضعفین عالم و امید زجرکشیدگان راه حق، به خاطر تمام دلگرمی ها و حمایت های کریمانه جنابتان، اعلام می دارند و همواره در راه تعالی علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.


والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته


جمعی از دانشجویان بورسیه

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار