برگزاری اردوهای مختلط و اجرای زنده موسیقی‌ غربی!+تصاویر

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی رئیس جمهور ماموریت داد که گزارش مستندی درباره اردوهای مختلط دانشجویی آماده و تذکر رهبر انقلاب در این زمینه پیگیری شود تا حتما جلوی این موارد گرفته شود.

از سوی دیگر وزیر علوم نیز چندی قبل در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزاری اردوهای مختلط را در دو سال گذشته منکر شد و اذعان داشت بخشنامه ممنوعیت برگزاری این برنامه‌ها با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب از سوی وزارت علوم به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است.

اما شواهد و مستندات نشان می‌دهد مسئولین دانشگاه صنعتی امیرکبیر مباحث فرهنگی دانشگاه را از اولویت‌های خود به کلی کنار گذاشته و توجهی نسبت به آن ندارند، به طوری که پوستر تبلیغ برای اردوی مختلط کوهنوردی دانشجویی در این دانشگاه به وضوح دیده می‌شود.

دانشجویان این دانشگاه می‌گویند، یک گروه کوهنوردی که پیشتر به دلیل تخلفات منحل شده بود، در دوره جدید فعالیت خود اقدام به برگزاری اردوهای مختلط کوهنوردی با مجوز رسمی دانشگاه و تبلیغات عمومی در سطح دانشگاه می‌کند.

مورد دیگری که برگزاری آن جای سؤال دارد، اجرای زنده موسیقی‌های غربی خشن به زبان انگلیسی در برنامه معارفه ورودی‌های جدید دانشکده مهندسی هوافضا  است.

به راستی وزیر علوم و مسئولان از اتفاقاتی که در دانشگاه امیرکبیر می‌افتد بی اطلاع هستند؟

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار