ضرب و شتم خبرنگار خبرگزاری دانشجو توسط مدعیان آزادی بیان! + عکس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو از ارومیه، زیبا کلام از اساتید علوم سیاسی دانشگاه تهران با حضور در دانشگاه آزاد ارومیه و شرکت در مراسم «فردای ایران» به دعوت از انجمن اسلامی دانشجویی سخنانی گفت که تیتر اکثر سایت های خبری استان شد.

عدم عدالت در رسانه!

زیبا کلام با اشاره به عدم توازن در تریبون صداوسیما و نماز جمعه مدعی شد که کل رسانه ها یکطرفه عمل می کنند و فقط این تریبون است که دو ساعتی در اختیار ما قرار می گیرد.

این استاد علوم سیاسی در سخنرانی یکطرفه با انتقاد از فضای یک طرفه به عدم رعایت آزادی بیان و آزادی مطبوعات پرداخت؛ این در حالی بود که نیم ساعت قبل از برگزاری مراسم از ورود تعداد کثیری از خبرنگاران جهت پوشش خبری ممانعت بعمل آمده بود.

وی تلاش زیادی کرد که در اذهان دانشجویان تلقین کند که عدالت در خصوص رسانه رعایت نمی شود.

   

سخنان زیباکلام علاوه بر حمایت از فتنه گران و توهین به ارزش‌ها سعی در تحریک حامیان فتنه و توهین به دانشجویان انقلابی را داشت و مدعی حمایت مردم از سران فتنه و محبوبیت یکی از چهره های فتنه شد و فتنه را دکان داری عده ای برای رد صلاحیت کاندیداهای احتمالی مطرح کرد.

در این بین افراد حاضر در سالن و بسیجبان دانشجو با دادن شعار های مرگ بر فتنه‌گر به عنوان اعتراض باعث واکنش اعضای انجمن اسلامی شدند تا عرصه را برای برخوردهای فیزیکی فراهم دیده و در اقدامی که تعجب همگان را رقم زد با حرکات غیردانشجویی به سمت خبرنگار خبرگزاری دانشجو که در حال عکسبرداری از جو حاکم بر سالن بود، حمله کنند و وی را مورد ضرب و شتم قرار دهند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار