اتاق جنگ مدرن و چند میلیارد دلاری ولادیمیر پوتین+ تصاویر

رئیس جمهور روسیه از "اتاق جنگ" مدرن مسکو آخرین تحولات نبرد در سوریه را پیگیری می‌کند.

به گزارش  به نقل از ایندیپندنت؛ مقامات روسیه اخیرا تصاویری از "اتاق جنگ" این کشور منتشر کرده است و به تحلیل برخی کارشناسان مسکو تلاش می‌کند با انتشار این تصاویر عظمت اقدام خود در سوریه را به نمایش بگذارد. بر روی صفحه نمایش، تصاویر و فیلم های حملات استراتژیک بمب افکن های روسی علیه مواضع داعش در سوریه به نمایش درآمده‌اند. واشینگتن پست برای نخستین بار این تصاویر را منتشر کرد و توضیح داد مرکز دفاع ملی روسیه معادل با مرکز فرماندهی نظامی آمریکا است که مورد استفاده پنتاگون قرار می‌گیرد.

اتاق جنگ چند میلیارد دلاری ولادیمیر پوتین+ تصاویر

این روزنامه آمریکایی با انتشار گزارشی به اتاق جنگ روسیه برای انجام عملیات نظامی در سوریه، تحت فرماندهی "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهور این کشور، پرداخته است.

اتاق جنگ چند میلیارد دلاری ولادیمیر پوتین+ تصاویر

در تصاویر این اتاق چند میلیارد دلاری، رئیس جمهور روسیه در  کنار "سرگئی شوئیگو،" وزیر دفاع، و "والری گراسیموف،" رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح روسیه دیده می‌شود. تصاویر مربوط به نشستی درباره فعالیت‌های نیروی هوایی روسیه در سوریه در مرکز کنترل دفاع ملی در مسکو است که 17 نوامبر (26 آبان) برگزار شد.

اتاق جنگ چند میلیارد دلاری ولادیمیر پوتین+ تصاویر

بر روی صفحه نمایش تصاویر و فیلم‌های حملات استراتژیک بمب افکن‌های روسی علیه مواضع داعش در سوریه دیده می‌شود.

یک خبرگزاری دولتی سوریه نوشته است مرکز روسی بهتر از مرکز مشابه امریکایی است زیرا تاسیسات رسمی سه گانه دارد و پرکاربردتر است. این مرکز در سال 2014 (1393)  تکمیل شد و بخشی از پروژه عظیم نوسازی ارتش روسیه بود که میلیاردها دلار هزینه صرف آن شده است. در این مرکز نیروهای روسی مستقر هستند و عملیات روسیه در کریمه و حملات اخیر موشک های کروز علیه منافع داعش در سوریه از آن جا کنترل شده است.

اتاق جنگ چند میلیارد دلاری ولادیمیر پوتین+ تصاویراتاق جنگ چند میلیارد دلاری ولادیمیر پوتین+ تصاویر

در "اتاق جنگ" روسیه، فرماندهان ارشد نظامی این کشور دیده می‌شوند که همگی به دستگاه "هد سِت" مجهز هستند. بالای طبقه اصلی، دو طبقه بالکن دیده می‌شود که جمعیت کمتری را در خود جای داده‌اند. پوتین در طبقه دوم بالکن قرار دارد.

اتاق جنگ چند میلیارد دلاری ولادیمیر پوتین+ تصاویر

انتهای پیام/

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار