بهتر بود تسهیلات خروج از رکود به جای خودرو به مسکن اختصاص می‌یافت/ صدور 679 مجوز پروازی به عتبات عاليات براي ايام اربعين

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با اشاره به رکود گسترده در بازار مسکن کشور گفت: اگر دولت برای خروج بازار مسکن از رکود تدبیری نیاندیشد؛ سال 95 سال ورشکستگی اقتصاد مسکن و اضمحلال اقتصاد کلان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشاه خبرنگاران جوان؛ صدور 679 محور پروازی به عتبات عالیات برای ایام اربعین و لزوم توسعه زیر ساخت صنعت حمل و نقل هوایی از مهم ترین رویدادهای هفته اخیر است.

صدور 679 مجوز پروازی به عتبات عاليات براي ايام اربعين

مديركل حوزه رياست و روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، از صدور 679 مجوز پروازي براي انتقال زائران اربعين حسيني به عتبات عاليات تاكنون خبرداد.

خصوصی سازی نظام بنگاه داری را مختل کرد/ دارایی های سمی تعیین تکلیف شوند

آخوندی گفت:در دهه گذشته ۱۰۰ میلیارد دلار خصوصی‌سازی در ایران صورت گرفت که در واقع خصوصی‌سازی نبود بلکه اخلال در نظام بنگاه‌داری به حساب می‌آید.

لزوم توسعه زیرساخت صنعت حمل و نقل هوایی/رشد گردشگری خارجی در ایران طی ماه های اخیر

معاون اول رییس جمهور گفت: باید زیرساخت های لازم برای ایفای نقش بیشتر ایران در منطقه را فراهم کنیم که یکی از مهمترین زیرساخت ها صنعت حمل و نقل هوایی است.

افزایش ظرفیت فرودگاه امام به 30 میلیون مسافر در سال

وزیر راه و شهرسازی خبر داد:با تکمیل ساخت ترمینال‌های سلام در پاییز سال آینده و ایرانشهر تا سه سال آینده ظرفیت فرودگاه امام خمینی (ره) در مجموع به 30 میلیون مسافر افزایش می‌یابد.

مناطق آزاد پلی برای توسعه تجارت اقتصاد کشور

کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مناطق آزاد در رونق اقتصاد و اشتغال کشور موثر است اما نباید بازار تولیدات مصرفی کشورهای دیگر باشد.

بهتر بود تسهیلات خروج از رکود به جای خودرو به مسکن اختصاص می‌یافت

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با اشاره به رکود گسترده در بازار مسکن کشور گفت: اگر دولت برای خروج بازار مسکن از رکود تدبیری نیاندیشد؛ سال 95 سال ورشکستگی اقتصاد مسکن و اضمحلال اقتصاد کلان خواهد بود.

نوسازی شناورهای فرسوده/ تسهیلات به کمک توسعه گردشگری دریایی می آیند

مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت:مهمترین هدف در این خصوص افزایش قدرت حمایت از بخش خصوصی فعال در حمل بار و مسافر بوده است تا آنها بتوانند با کمترین دغدغه‌ای نسبت به نوسازی ناوگان فرسوده خود اقدام کنند.

کاهش سوداگری‌ها با اجرای درست سیاست توسعه مسکن در شهرهای کم‌جمعیت /رشد قیمت مسکن از نرخ تورم کمتر است

وزیر راه و شهرسازی گفت: اجرای درست سیاست توسعه مسکن در شهرهای کم جمعیت می‌تواند سوداگری‌های گسترده در این بخش را کاهش دهد.

تجدیدنظر در ساخت ایستگاه‌های راه‌آهن براساس مفهوم یکپارچه‌سازی/لزوم توسعه حمل و نقل ریلی ترکیبی

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت نگاه یکپارچه در راه آهن گفت: در این مدت تقریبا در مورد ساخت ایستگاه‌های راه‌آهن تجدید نظر صورت گرفت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار