نخستین تیم پزشکی هلال احمر عازم عراق شد/ تیم دوم آماده اعزام است

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سید علی‌مرعشی با اشاره به اینکه تیم راه‌انداز هلال‌احمر ایران پنج‌شنبه گذشته وارد عراق شده است، گفت: نخستین تیم درمانی هلال‌احمر ایران امروز عازم عراق شد تا خدمات درمانی لازم را به زائران اباعبدالله الحسین(ع) در ۴ درمانگاه هلال‌احمر ایران در نجف و کربلا و در چادرهای بین‌راهی  ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه ۸۵ تن دارو و تجهیزات درمانی به عراق ارسال شده است، گفت: بر این اساس تیم درمانی اعزامی هلال‌احمر ایران شامل ۸۰ نفر برای استقرار در درمانگاه‌های هلال‌احمر در نجف و کربلا و تیم ۱۵۵ نفری برای استقرار در پایگاه‌های ارائه خدمکات درمانی بین‌راهی امروز وارد نجف می‌شوند.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه تیم دوم درمانی هلال‌احمر، سه‌شنبه ۳ آذر وارد عراق خواهد شد، عنوان کرد: ۱۸۰ تن از پزشکان و کادر درمانی هلال‌احمر ایران در بیمارستان کوت و در مسیر زائران از مهران به نجف مستقر خواهد شد.

وی اظهار کرد: بر این اساس تیم درمانی هلال‌احمر ایران در ۱۴ چادر در مسیر نجف به کربلا، در ۱۴ چادر در محل اسکان زائران در کربلا و ۱۱ چادر در محل اسکان زائران در نجف و ۴ درمانگاه هلال احمر در نجف و کربلا ارائه خدمت خواهند کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار