بهره برداری از دستگاه های سی تی اسکن و رادیولوژی دیجیتال در محلات

بابک نامغ در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مراحل اداری تحویل دستگاه سی تی اسکن محلات در حال نهایی شدن است و نماینده بیمارستان نیز برای تحویل دستگاه معرفی شده است.

وی اظهار داشت: محل نصب دستگاه سی تی اسکن نیز در بیمارستان آماده شده و حداکثر تا پایان ماه جاری شاهد نصب و بهره برداری آن خواهیم بود.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) محلات افزود: دستگاه رادیولوژی دیجیتال بیمارستان نیز نصب شده و آماده بهره برداری است و پس از نصب دستگاه سی تی اسکن به صورت همزمان راه اندازی خواهند شد.

وی با اشاره به بازدید هفته گذشته سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان امام خمینی(ره) محلات، خاطرنشان کرد: این سفر در مجموع ثمرات خوبی داشت و ایشان از فعالیت های بیمارستان بازدید و کسب اطلاع کرد.

نامغ افزود: در این بازدید درخواست های اعتباری بیمارستان شامل عملیات عمرانی و خرید تجهیزات تحویل ایشان داده شد و وزیر بهداشت نسبت به انجام آنها قول مساعد داد.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) محلات در خاتمه تصریح کرد: این درخواست ها توسط مدیر شبکه بهداشت و نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهند شد تا در کمترین زمان به انجام برسند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار