کمک ۹۸۲ میلیارد و ۹۱۷ میلیون ریالی خیرین به بیماران و نیازمندان

به گزارش خبرگزاری مهر، فرح ناز رافع گفت: خیران  و حامیان جمعیت هلال احمر طی ۶ ماهه نخست سال جاری در قالب برنامه ملی پنجره های امید ۹۸۲ میلیارد و ۹۱۷ میلیون و ۱۰۸ هزار ریال برای کمک به درمان بیماران نیازمند و خانواده های بی سرپرست، بدسرپرست و زندانیان نیازمند کمک مالی کرده‌اند.

وی افزود: با این کمک‌ها ۳۱۰ هزار و ۹۱ تن در ۲۹ استان کشور از کمک های نقدی و غیر نقدی  ۸۰۹ هزار و ۱۱ خیرو حامی داوطلب این سازمان بهره مند شده اند.

رافع یادآور شد: از این میزان، خیرین بیش از  ۲۷۸ میلیارد و ۴۰۴ میلیون ریال برای درمان بیماران وبیش از ۷۰۴ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال برای تامین هزینه های معیشتی خانواده های مذکور کمک کرده اند.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: تصویب قوانین کشوری جهت اعمال معافیت‌های مالیاتی برای خیران، بنگاه های اقتصادی، کارخانجات و صاحبان صنایع و حرف مختلف مشارکت کننده در برنامه ها و پروژه های عام المنفعه جمعیت هلال احمر در راستای توسعه نقش مسئولیت پذیری اجتماعی این مخاطبان در برنامه‌های  بشردوستانه سازمان داوطلبان است

رافع افزود: سازمان داوطلبان برای اجرای برنامه های انسان دوستانه، کمک به بیماران صعب العلاج و حمایت از اقشار محروم و کم بضاعت به مشارکت های مردمی اعم از کمک های مالی،مادی و همفکری خیران و مردم نیکوکار نیاز دارد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار