۱۳۸۰ دانشجو و دانش آموز در اردوهای طرح هجرت زنجان مشارکت کردند

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد امندی ظهر یکشنبه در همایش طرح شکوه هجرت، هدف از برگزاری این همایش را تبیین برنامه های بسیج سازندگی در طول سال ذکر کرد و افزود: ۵۲۰ دانشجو با حضور در اردوهای طرح هجرت در عرصه مختلف در روستاهای محروم خدمات رسانی کردند.

وی اظهار کرد: این تعداد دانشجو ۲۸ روستای شهرستان های خدابند، ماهنشان، طارم، زرین رود، گرماب و ایجرود را تحت پوشش قرار دادند.

مسئول بسیج سازندگی استان زنجان گفت: در همین راستا با تعاملی که بین سپاه و آموزش و پرورش وجود دارد ۸۶۶ نفر از دانش آموزان در عرصه مرمت سازی و بهسازی مدارس در ۲۰۲ مدرسه فعالیت کردند.

وی تاکید کرد: سپاه علاوه بر اینکه در طیف دانشجویی و دانش آموزی به مردم خدمات ارائه می دهد از ظرفیت بسیج محلات و مساجد هم استفاده می کند.

امندی گفت: در قالب اردوهای هجرت ۲۷۱ نفر از بسیجیان در حوزه کشاورزی و صنعت فعالیت های خوبی را انجام دادند.

مسئول بسیج سازندگی استان زنجان تصریح کرد: طرح پایش آسیب های زیست محیطی شهرک صنعتی هم جزو برنامه های مهم بسیج سازندگی در استان زنجان بوده است.

امندی افزود: در همین راستا ۶۲ نفر از مهندسان کشاورزی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی فعالیت های خوبی را انجام دادند.

وی در خاتمه یاد آورشد: بسیج سازندگی از ظرفیت پرستاران هم برای خدمت رسانی درمانی و مشاوره طی سال جاری در قالب اردوهای طرح هجرت استفاده کرد و امسال ۶۰ تیم درمانی به مناطق محروم استان زنجان اعزام شدند.  

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار