سورپرایز وزیر ارتباطات برای زائرین اربعین + اینستا پست

وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود به زائرین اربعین از رفع مشکلات ارتباطی خبر داد.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمود واعظی وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود به زائران اربعین وعده رفع مشکلات ارتباطی را داد.سورپرایز وزیر ارتباطات برای زائرین اربعین +اینستا پست

واعظی در این پست نوشت: در سالهای اخیر و در ایام اربعین حسینی کربلای معلی میزبان جمعیت میلیونی زائران اباعبدالله الحسین (ع) است كه در سال گذشته این جمعیت به بیست میلیون زائر از داخل و خارج عراق رسید. ازدحام ایرانیان مشتاق در كربلای معلی بر ترافیک ارتباطی بین ایران و عراق می افزاید؛ به گونه ای كه در شرایط عادی میزان ترافیك صد و پنجاه هزار دقیقه است، ولی در سال گذشته و در ایام اربعین این ترافیك به دو و نیم میلیون دقیقه رسید. افزایش میزان ارتباطات زائران ایرانی با ایران بسیار زیاد است به طوری که به فاصله یک روز ششصد هزار دقیقه به میزان عادی ارتباطات روزانه اضافه می شود كه نیازمند شبکه ارتباطی گسترده ای است.

این تجربه سبب شد تا برای امسال به فكر افزایش ظرفیت در ایام خاص و به خصوص در ایام اربعین حسینی باشیم. بر این اساس با سفر بنده و همكارانم به عراق در روزهای گذشته و پیگیری و رایزنی های متعدد با مقامات این كشور حدود هزار و هشتصد کانال به کانال های ارتباطی بین دو کشور اضافه نمودیم تا زائرین مشکلی در امر ارتباطات نداشته باشند. در مجموع ما تمام ظرفیت ها را به اندازه كافی افزایش داده ایم و اگر اپراتور عراقی بتواند مسئولیت های خود را به خوبی انجام دهد هیچ مشکل ارتباطی برای زائران ایرانی به وجود نخواهد آمد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار