آخرین سفر در «بزرگ‌راه همت»

آخرین قسمت از مجموعه مستند تلویزیونی «بزرگ‌راه همت» با عنوان «گمنام»، امشب روی آنتن شبکه افق خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آخرین قسمت از مجموعه مستند تلویزیونی «بزرگ‌راه همت» با عنوان «گمنام»، امشب روی آنتن شبکه افق خواهد رفت. این برنامه امشب (یک‌شنبه 1 آذر) ساعت 22:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

سیزدهمین روایت از این مجموعه حکایت انسان‌هایی است که در عصر جلوه‌گری، خودنمایی و نام‌گستری آدمیان، در پی گم کردن نام خویشند تا با دستگیری همنوع خود واسطه فیض شوند و بستر گستر فرهنگ برادری.

این قسمت همچنین آخرین حکایت مجموعه مستند تلویزیونی «بزرگ‌راه همت» به روایت سید امیر جاوید است و در آینده فصل‌های بعدی این مجموعه در شبکه افق با تیم دیگری قرار است، تولید شود.

«بزرگ‌راه همت» در 13 قسمت به نویسندگی و کارگردانی سید امیر جاوید و تهیه‌کنندگی اباذر صالحیان، عنوان مجموعه مستندی است که سوژه‌های آن تمام ایران را شامل می‌شود و مخاطب در یک سفر دور و دراز، در هر قسمت از این مجموعه با فعالیت‌های فرهنگی خودجوش و مردمی مسافران «بزرگ‌راه همت» آشنا می‌شود.

خصوصیت مشترک این فعالیت‌ها، اتکای آن‌ها به نیرو و منابع مردمی و خودجوش و پرهیز از استفاده از منابع و امکانات دولتی برای رشد و حیات است. این مجموعه مستند هر هفته یکشنبه‌ها از شبکه افق روی آنتن صداوسیما می‌رود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید. 

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار