زائران اربعین حسینی در مسیر بازگشت پذیرایی می‌شوند

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: عمده مشکلات در موج برگشت زائرین اربعین حسینی در شهر مهران است و سازمان اوقاف تمرکز خود را در اطعام خیل عظیم زائران در مسیر برگشت قرار خواهد داد.

به گزارش  ، حجت الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در سفر به استان ایلام و بازدید از مرز مهران اظهارداشت: از محل درآمد موقوفاتی که با نیت زیارت امام حسین (ع) وقف شده اند، به زائران اربعین خدمات رسانی خواهد شد.

 شرفخانی با بیان اینکه  معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه محصولات فرهنگی از قبیل کتاب، کتابچه زیارت اربعین، بروشور و سی دی ویژه اربعین تهیه کرده است گفت: در راستای معرفت افزایی ، اجرای برنامه های فرهنگی، برپایی نماز جماعت و پاسخگویی به سئوالات شرعی زائران حسینی، سازمان اوقاف آمادگی دار،د در هر کجا که نیاز باشد، مبلغ اعزام کند.

وی گفت: عمده مشکلات در موج برگشت زائرین اربعین حسینی در شهر مهران است و سازمان اوقاف تمرکز خود را در اطعام خیل عظیم زائران در مسیر برگشت قرار خواهد داد.

شرفخانی در ادامه گفت: در سه مکان جهت پذیرایی از زائران عتبات عالیات، توسط سازمان اوقاف و ادارات کل 13 استان که موقوفات مرتبط با اطعام زائران امام حسین (ع) دارند، کار خدمات رسانی انجام خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/ 

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار