بررسی بیش از 1500 قطعه در جشنواره شعر نیاوران

در پایان آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره شعر نیاوران، بررسی بیش از 1500 قطعه شعر با حضور اعضای هیات داوران آغاز شد.

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران؛ نخستین جشنواره "شعر نیاوران" با هدف اعتلای زبان پارسی ،فرهنگ اصیل آیینی و ملی، ترویج صلح و دوستی، حمایت از محیط زیست با زبان هنر و کشف استعدادهای جوان توسط  بنیاد آفرینش های هنری نیاوران در دو بخش آزاد و ویژه برگزار می شود.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره با توجه به استقبال علاقمندان تا 19 آبان تمدید شد و پس از پایان این مهلت ، داوران در بخش های مختلف بررسی آثار را آغاز نمودند.

بر این اساس بیش از 300 شاعر در 5 بخش مختلف جشنواره شعر نیاوران مشارکت نموده اند و بیش از 1500 قطعه شعر به دبیرخانه این جشنواره ارسال گردیده است.

اشعار ارسال شده در بخش های آزاد(کلاسیک)، آزاد(سپید) ، آزاد(طنز)، آزاد(ترانه) و بخش ویژه جشنواره (آثار مرتبط با موضوع جهان عاری از خشونت و محیط زیست) مورد بررسی قرار می گیرد.
روند بررسی آثار با نظارت محمد سلمانی ، دبیر این جشنواره توسط اعضای هیات داوران تا نیمه آذرماه ادامه می یابد و مراسم اختتامیه به منظور معرفی نفرات و آثار برگزیده در تاریخ 8 دی ماه همزمان با ولادت پیامبر رحمت(ص) در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید. انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار