جواد مولانیا کارگردان می‌شود

جواد مولانیا بازیگر قدیمی تئاتر اولین تجربه خود را در زمینه کارگردانی با «خانه عروسک» از 23 آذرماه در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد برد.

به گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جواد مولانیا هنرمند عرصه نمایشی و تجسمی و از مجریان سرشناس تلویزیون به شمار می‌رود که فعالیت حرفه‌ای خود را نزدیک به دو دهه پیش در تئاتر شروع کرد. او علاوه بر بازیگری و اجرای زنده تلویزیونی، مدرس هنر و عکاس هنری به شمار می‌رود که تا به حال چندین نمایشگاه عکس در گالری های تهران برگزار کرده است. 

مولانیا در اولین تجربه کارگردانی خود متن عروسکخانه هنریک ایبسن را انتخاب کرد که مجید رحیمی جعفری از آن اقتباس آزادی را انجام داده است. مولانیا و رحیمی جعفری سال گذشته نیز در «مرثیه‌ای برای کتاب‌سوزی‌ها» که در فرهنگسرای نیاوران اجرا شد در مقام بازیگر و تهیه کننده همکاری داشتند. بر اساس این گزارش «خانه عروسک» از 23 آذرماه تا 23 دی‌ماه از ساعت 17:30 میهمان سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران خواهد بود.

خانه عروسک تازه ترین محصول گروه نمایش آکادمی هنر است که پیش از این تهیه دو نمایش پرمخاطب «ویتسک» و «مرثیه ای برای کتابسوزی ها» را  برعهده داشته است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.


انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار