استقرار ۳۰ ایستگاه تاکسی در تقاطع قائم شهریار

به گزارش خبرنگار مهر، عصر یکشنبه رحمان علیزاده معاون فنی وعمرانی فرمانداری شهریار در  جمع خبرنگاران  با اشاره به موقعیت خاص منطقه ای این شهرستان در غرب استان تهران اظهار داشت:در تقاطع قائم شهریار، ۳۰ ایستگاه تاکسی استقرار دارند که برای بهبود و ارتقای کیفی خدمات در این بخش، برنامه ها و تدابیر خاصی اندیشیده شده است.

معاون عمرانی شهریار عنوان کرد:یکی از مشکلات موجود در محورهای مواصلاتی شهرستان شهریار به محور شهریار-فتح باز می شود، بطوری که دو لاین نیمه استاندارد در مسیر برگشت به شهریار، جوابگوی ترافیک موجود در این محدوده نیست.

وی افزود:از همان ابتدای فعالیت فرماندار کنونی شهرستان شهریار، رفع این مشکل ونارسایی مورد توجه قرار گرفت و دستورات ویژه ای برای بهبود این وضعیت از سوی فرماندار صادر شد.

علیزاده گفت:از لحاظ تقسیمات کشوری، محور فتح در حوزه استحفاظی تهران قرار دارد و با رایزنی ها و مذاکراتی که با شهردار منطقه ۲۱ صورت گرفت، مقرر شد با عنایت به ملاحظات ترافیکی شهریار اقداماتی در این حوزه عملیاتی شود.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهریار عنوان کرد:با توافق میان شهردرای تهران با نیروهای مسلح، موضوع معارضان این منطقه حل شده و در صدد هستیم با تعامل و همیاری مدیریت شهری تهران مشکل را رفع کنیم.

گفتنی است که محور فتح از مناطقی محسوب می شود که حد فاصل تهران-شهریار قرار دارد و تعدادی از پادگان های نظامی در این محدوده استقرار یافته است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار