زندگی با تقویت سبک اسلامی سالم می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مریم جمشیدی عصر یکشنبه در همایش سبک زندگی ایرانی واسلامی در جمع دانشجویان وبسیجیان به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج بیان داشت: برای اشاعه و تقویت زندگی سالم باسبک اسلامی که مدنظر رهبر فرزانه انقلاب است باید تلاش شود.

وی با تأکید بر اینکه شادبودن را در هزاره گرفتاری‌های بعضاً خودساخته فراموش نکنیم عنوان کرد: حلقه مفقوده خوشبختی در دست خود ما است و باید روابط را به‌ویژه در روابط زناشویی ترمیم کنیم.

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران با عنوان اینکه هیچ نکته اخلاقی واجتماعی در زندگی فردی و اجتماعی در اسلام مغفول نمانده است افزود: باید تاریخ، هویت واسطوره ها را بشناسیم و بشناسانیم و فنّاوری باید در خدمت زندگی بهتر و آرامش واقعی باشد.

جمشیدی با تأکید بر اینکه فرصت‌ها را برای نیکی به همنوع غنیمت بشمریم عنوان کرد: مردم ولی‌نعمت‌های ما هستند و وجود و همراهی آنان ما را در ادامه این فعالیت‌های فرهنگی دلگرم می‌کند.

وی انضباط فردی واحترام به حقوق دیگران را لازمه زندگی با سبک اسلامی دانست و گفت: توجه به‌سلامت روح و جسم بانوان به‌عنوان سکان‌داران خانواده‌ها امری ضروری است و دین اسلام به‌عنوان کامل‌ترین دین بهترین الگوی زندگی برتر است.

وی افزود: باید به فرزندانمان بیاموزیم که خودشان را دوست بدارند و عزت‌نفس راهی برای مصون ماندن از آسیب‌هاست.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار