طرح هنری باتیس بر دیواره‌های معابر اصلی اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی کاشانی با اعلام این مطلب افزود: این طرح به منظور زیبایی منظر عمومی و دیواره های معابر این منطقه که براثر عوامل محیطی  فرسوده شده اند اجرا می شود.
وی تصریح کرد: در تکنیک باتیس از پوشش پلیمری برای نقاشی دیواری استفاده می شود که از مزایای استفاده از آن می توان به دوام  و انعطاف پذیری بالا، قابل شست وشو بودن با آب، نبود بو ومواد آلاینده زیست محیطی و  صرف هزینه کم را نام برد.

رئیس اداره زیباسازی منطقه ۷ با اشاره به اینکه اجرای طرح پاکسازی جداره های شهری از جمله راهکارهای رفع آشفتگی و ناهنجاری های بصری است، خاطرنشان کرد: آرام سازی محیط شهری ،آذین بندی معابر ،نظارت بر تابلوهای منصوبه اصناف ، حذف موانع فیزیکی بصری و تبلیغات فرهنگی محیطی از مهمترین وظایف اداره زیباسازی در سطح منطقه است .

وی یادآور شد: تامین روشنایی تابلوهای نئونی در سطح منطقه با هدف جلوگیری از سردرگمی شهروندان در انتخاب مسیر بخصوص در ساعات تاریکی از دیگر اقداماتی است که از سوی اداره زیباسازی اجرا شده است.

کاشانی با اشاره به رنگ آمیزی هندریل های بزرگراه صیاد شیرازی در منطقه ۷، گفت: به منظور رفاه حال شهروندان نگهداری و سرویس مستمر پلهای برقی و آسانسورهای منطقه در اولویت های کاری این اداره قرار دارد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار