تصویب یک فوریت طرح اصلاح فصل 4 اساسنامه سپاه پاسداران مربوط به بسیج مستضعفین

نمایندگان با یک فوریت طرح اصلاح برخی از فصول اساسنامه سپاه پاسداران مربوط به بسیج مستضعفین موافقت کردند.

تصویب یک فوریت طرح اصلاح فصل 4 اساسنامه سپاه پاسداران مربوط به بسیج مستضعفینبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشبه‌ یکم آذرماه) با یک فوریت طرح اصلاح برخی از فوصل اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مربوط به بسیج مستضعفین با 151 رأی موافق،‌2 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموعه 199 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

محمدصالح جوکار به عنوان پیشنهاد دهنده یک فوریت این طرح با بیان اینکه امام راحل(ره) بنیانگذار سازمان بسیج مستضعفین بود،‌ گفت: قدرت ملی ما با گذشت 3 دهه افزایش یافت و این به علت نقش بی بدیل بسیجیان در صحنه های گوناگون از جمله حماسه آفرینی آنها در 8 سال دفاع مقدس بود.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اکنون با توجه به گستره بسیج در کشور ضرورت ساماندهی بیشتر نیروهای مختلف بسیجی احساس می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: فصل چهارم اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مربوط به سازمان بسیج مستضعفین است در راستای شفاف سازی هرچه بیشتر وظایف این نهاد است که لازم است بعد از گذشت 30 سال در ابعاد مختلف مجددا بررسی شود.

انتهای پیام/

برای دریافت پیامک‎ها و اخبار باشگاه خبرنگاران جوان به کانال تلگرامی ما بپیوندید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار