مشارکت مردم در اصلاح و توسعه ۱۱ کیلومتر شبکه آبرسانی خدابنده

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از آبفای زنجان، سید جواد موسوی به ارائه عملکرد هفت ماهه شرکت به جذب مشارکت مردمی برای اجرای طرح ها اشاره کرد و افزود: از ابتدای سالجاری تا کنون با مشارکت شهروندان ۱۱.۷ کیلومتر شبکه آبرسانی اصلاح و توسعه یافته است.

وی ضمن اشاره به نوسازی و لوله گذاری ۲.۷۴ کیلومتر شبکه و ۴.۳۶ کیلومتر توسعه شبکه توزیع محقق شده است، افزود: در امور آبفای خدابنده ۳۳۱ انشعاب آب واگذار و ۱۱۷ رشته انشعاب غیر مجاز شناسایی و به انشعاب مجاز تبدیل شده است.

مدیرامور آبفای خدابنده تصریح کرد : نمونه برداری کلر باقی مانده در شبکه توزیع با شاخص ۱.۵درصد نسبت به جمعیت شهرهای شهرستان بیش از پنج هزار مورد، تعداد اتفاقات برروی خطوط انتقال سه مورد، شبکه توزیع ۲۹۵و انشعابات یک هزار ۳۱۴ مورد ترمیم شده است.

وی به تحویل دو شهر جدید نوربهار و کرسف اشاره کرد که با تحویل این دو شهر، شهرهای شهرستان خدابنده از پنج شهر به هفت شهر افزایش یافت.

موسوی در خاتمه تصریح کرد : شبکه توزیع شهرهای قیدار، گرماب و زرین رود با صرف اعتباری بالغ بر دو هزار و  ۳۸۹میلیون ریال به مقدار ۴.۶ کیلومتر توسط شرکت آریان آب اصلاح و به تعداد ۴۳۰ فقره انشعاب پوسیده نیز تعویض شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار