دولت موظف است در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی از کشاورزان حمایت کند

نماینده مردم تنکابن گفت: دولت موظف است با جلوگیری از قاچاق محصولات کشاورزی از کشاورزان در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی حمایت کند.

////به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، شمس‌الله شریعت نژاد، نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد، در صحن علنی امروز یکشنبه (1 آذرماه) ضمن تشکر از رئیس جمهور به دلیل سفر ایشان به استان مازندران و تبریک هفته بسیج، به بیان مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداخت و با اشاره به افزایش سقوط پل‌های استان در رودخانه‌ها گفت: به دلیل عدم مدیریت صحیح در استان مازندران و برداشت غیر کارشناسی از شن و ماسه‌های بستر رودخانه‌ها، پل‌های استان در رودخانه سقوط کرده و خسارات جانی و مالی بسیاری را به بار می‌آورند.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منایع طبیعی مجلس در ادامه گفت: بسیاری از روستاییان استان با حفر چاه، آب شرب مصرفی خود را تامین می‌کنند در حالیکه این آب برای مصارف کشاورزی می‌باشد.

نماینده مردم تنکابن و رامسر با اشاره به پوسیدگی لوله‌های آب و فاضلاب استان، بیان داشت: لوله‌های آب و فاضلاب استان 25 سال است که بازسازی نشده است و مشاهده مسئولین تا کنون خالی از فایده بوده است.

شریعت‌نژاد با انتقاد از عملکرد وزیر کشاورزی بیان داشت:حجتی، جنگل‌ها را به حال خود رها کرده‌ است و برنامه‌های ناموفق دوره‌های گذشته را همچنان ادامه می‌دهد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در پایان افزود: دولت موظف است که با جلوگیری کردن از قاچاق محصولات کشاورزی از جمله مرکبات از کشاورزان حمایت کند و در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گام بردارد، زیرا در غیر اینصورت با مشکلاتی که کشاورزان با آن روبرو هستند از جمله خشکسالی و وجود دلالان میوه در کشور، قادر به ادامه فعالیت خود نخواهند بود.

برای دریافت پیامک‎ها و اخبار باشگاه خبرنگاران جوان به کانال تلگرامی ما بپیوندید.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار