رزمایش ولایت 94 بهمن‌ماه برگزار می‌شود/ تمامی تحرکات را با دقت تمام رصد می‌کنیم

رزمایش ولایت 94 بهمن ماه امسال و در وسعت منطقه مدار 10 درجه برگزار می‌شود.

رزمایش ولایت 94 بهمن‌ماه برگزار می‌شود/ تمامی تحرکات را با دقت تمام رصد می‌کنیمدریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‎وگو اختصاصی با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان درمورد آخرین وضعیت دزدان دریایی گفت: در این فصل از سال بادی به‌نام "باد مونسون" باعث تلاطم آبها می‌شود که کشتی‌های کوچک توان ماندن در این آبها را ندارند. 

وی با اشاره به اینکه در سال 2015 درصد دزدی‌های دریایی بیشتر شده است،‌ تصریح کرد:  در هفته‌ای که گذشت سه مورد درگیری با دزدان دریایی داشتیم که هیچ رسانه‌ای آن‌ را منعکس نکرد. ما به‌خوبی امنیت کشتی‌ها را تأمین کرده‌ایم. جوانان ما در عرصه دریاهای آزاد و به فاصله 4 هزار کیلومتری از وطن خود به انجام وظیفه مشغولند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در پاسخ به سوالی مبنی بر تاریخ انجام رزمایش این نیرو پاسخ داد: رزمایش ولایت 94 بهمن ماه امسال و در وسعت منطقه مدار 10 درجه برگزار می‌شود. این رزمایش پیامی جز صلح و دوستی ندارد.

دریادار سیاری در پایان خاطرنشان کرد: ناوگروه 37 (ناو الوند و تنب) نیروی دریایی در دی ماه به محل مأموریت خود اعزام می‌شود و ما تمامی تحرکات را با دقت تمام رصد می‌کنیم.

انتهای پیام/

برای دریافت پیامک‎ها و اخبار باشگاه خبرنگاران جوان به کانال تلگرامی ما بپیوندید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار