مشکل گلزنی تراکتور باید رفع شود/رئال حرفی برای گفتن نداشت

بازیکن فوتبال تراکتورسازی گفت: تراکتور موقعیت‌های فراوانی روی دروازه حریف ایجاد کرد اما نتوانست از موقعیت‌ها به درستی استفاده کند.

مشکل گلزنی تراکتور باید رفع شود/رئال حرفی برای گفتن نداشتسینا عشوری در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص مصدومیتش پس از بازی با عقاب تبریز اظهار کرد: مصدومیتم در بازی با عقاب تبریز و برخورد با بازیکن این تیم باعث شد ضمن مصدومیت مدتی را دور از میادین باشم.

وی در ادامه افزود: اکنون شرایطم خوب است ولی هنوز نمی‌توانم بازی کنم.

عشوری در خصوص بازی تراکتور با سیاه جامگان عنوان کرد: من این بازی را دیدم، بازیکنان تیم موقعیت‌های زیادی داشته‌اند مشکل ما گلزنی است که باید رفع شود.

اگر می‌توانستیم امتیازات بیشتری جمع کنیم اکنون صدر جدول بودیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی ادامه داد: نمی‌توان گفت کسی مقصر بوده، تغییرات تیم و ناهماهنگی‌ در اوایل فصل باعث ضعف تراکتورسازی شده است.

شما دیدید ما مقابل فولاد و سایپا و حتی ذوب آهن اصولی و پر قدرت بازی کردیم اما عدم تمرکز باعث شد که نتوانیم روز خوب خود را ادامه دهیم.

وی در خصوص بازی رئال – بارسا در ال کلاسیکو هم تصریح کرد: من خوشحالم که بارسا برنده بازی شد در واقع رئال حرفی برای گفتن نداشت، باید عنوان کنم روز خوب دروازه‌بان بارسا بود.

عشوری اضافه کرد: دیدار فوق العاده را شاهد بودیم بطور حتم این دیدار حاوی نکات آموزشی زیادی خواهد بود.

وی در پایان یادآور شد: امیدوارم روزی فوتبال باشگاهی ما نیز به این حد از فوتبال برسد و بازیکنان و مربیان نکات آموزشی این دیدار را در ارائه ‌فوتبالی زیبا به کار بگیرند.

انتهای پیام/

*برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار