تصور می کردم بتوانم عاشق همسرم شوم

زن جوان در دادگاه خانواده:

زن جوانی که بدون هیچ علاقه ای با شوهرش ازدواج کرد و تصور می کرد می تواند در آینده عاشق شوهرش شود، درنهایت راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد.

تصور می کردم بتوانم عاشق همسرم شومبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی روز اولی که با شوهرم آشنا شدم هیچ علاقه ای به او نداشتم. اما از آنجاییکه شوهرم مرد خوبی بود و همه از او تعریف می کردند، تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم.

وی افزود:تصور می کردم بتوانم درآینده عاشق شوهرم شوم. برای همین با اینکه هیچ علاقه ای به او نداشتم پای سفره عقد نشستم و زندگی مشترکمان را آغاز کردیم. ولی تازه بعد از ازدواج بود که متوجه شدم اشتباه می کردم. من هیچ وقت عاشق شوهرم نشدم و تازه روز به روز احساسم به او بدتر می شد. با اینکه شوهرم مرد بدی نبود ولی هر روز از او فاصله گرفتم تا جاییکه تحمل این زندگی برایم سخت شد.

زن جوان ادامه داد:من به خاطر علاقه نداشتن به شوهرم هر روز بهانه می گرفتم و حتی کوچکترین رفتارهایش برایم عذاب آور و غیر قابل تحمل می شد. خودم هم متوجه می شدم که دارم هم خودم و هم شوهرم را عذاب می دهم. او هرکاری می کرد به چشم من بد و ناپسند می آمد برای همین کلی فکر کردم و تصمیم گرفتم به این زندگی بدون عشق و علاقه پایان دهم. من نتوانستم عاشق شوهرم شوم، فقط زندگی را برای هردویمان عذاب آور کردم.

بعد از صحبت های این زن قاضی شوهرش را به دادگاه خانواده احضار کرد تا صحبت های او را هم بشنود.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار