بابک زنجانی دوم کشف شد/خاوری را به کشور باز می‌گردانیم

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پرونده‌های اخیر پرونده‌ای مانند بابک زنجانی کشف شده است که در آن صد میلیارد اختلاس شده است.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه نشست مشترک با مقامات جمهوری خلق چین از کشف پرونده‌ای مشابه با  پرونده‌ی بابک زنجانی خبر داد و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در بررسی‌های اخیر پرونده‌ای کشف شد که در آن شخصی مبلغ 100 میلیارد تومان را در رابطه با  خرید و فروش محموله‌های نفتی با وزارت نفت اختلاس کرده و این شخص به کانادا متوالی شده است.

وی افزود: در رابطه با این پرونده به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ایم و با این شخص تماس تلفنی داریم و توانسته ایم 600 میلیارد تومان از پول‌های اختلاس شده را باز گردانیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با پرونده‌ی دکل نفتی بیان کرد: قسمت اول این پرونده تکمیل و کیفر خواست آن به دادگاه ارسال شده و در قسمت دوم پرونده در حال تهیه گزارش هستیم.

قاضی سراج همچنین در رابطه با پرونده آنتونف گفت: این پرونده نیز تکمیل و در مجتمع جنایی در حال بررسی است. 

وی در خصوص باز گردانی خاوری رئیس سابق بانک ملی اظهار داشت: دولت جدید کانادا نسبت به دولت گذشته موضع‌اش تغییر کرده است و قول می‌دهم در آینده‌ای نزدیک خاوری را به کشور باز گردانیم.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

در حال تکمیل...

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار