طلایی: فضای مسموم بر علیه خبرنگاران و شورا به وجود آمده است

رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر تخصصی بودن موضوع حسابرسی بر ضرورت جلوگیری از فضا سازی در خصوص آن تاکید کردند.

چمران: نباید با اتکا به حسابرسی ها له یا علیه افراد چیزی گفته شود/ طلایی: ضرورت جلوگیری از ایجاد فضای مسموم بر علیه افرادبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پی اظهار نظر برخی در خصوص گزارشات حسابرسی شهرداری تهران، مرتضی طلایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در صحن شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه امروز فضای مسمومی بر علیه اعضای شورای شهر و خبرنگاران به وجود آمده است که نه به نفع شورای شهر بوده و نه به نفع شهرداری است.

وی بر لزوم مدیریت پیشگیرانه در خصوص چنین موضوعاتی توسط مسئولان مرتبط تاکید واظهار کرد: آبروی شورای شهر و شهرداری در گرو یکدیگر است و رفتن آبروی هر کدام به معنی رفتن آبروی دیگری است.

نایب رئیس شورای شهر ادامه داد: حفظ و صیانت از آبروی شورای شهر بر عهده اعضای شورا است و حتی اگر در خصوص یکی از اعضای شورای شهر مباحثی مطرح شود در واقع به کل شورای شهر آن موضوع اطلاق شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران نیز در همین خصوص گفت: حسابرسی کاری تخصصی است و نباید با اتکا به مباحث مطرح شده در آن فضا سازی بشود.

مهدی چمران تاکید کرد: حسابرسی باید به صورت دقیق انجام شود و نتایجی که از این حسابرسی به دست می آید قابل پذیرش بوده و شهرداری باید در مرحله بعد آن را اصلاح کند.

وی تاکید کرد: نباید با اتکا به چنین موضوعاتی به نفع و یا به ضرر افراد چیزی گفته شده و فضا سازی بشود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار