بازگشت نخستین گروه نیروهای خدمات شهری از کربلا/ فردا 528 تن از خادمان به کربلا اعزام می شوند

رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین حسینی شهرداری تهران گفت: نخستین گروه نیروهای خدمات شهری که در کربلا مشغول به نظافت بودند امروز به تهران باز می گردند.

مجتبی عبداللهی رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین حسینی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اعزام گروه دوم نیروهای خدمات شهری برای رفت و روب و نظافت کربلای معلی، اظهار کرد: این گروه در سه مرحله و در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه 30 آبان تا 2 آذرماه برای خدمات رسانی به زائران حسینی اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه نخستین گروه نیروهای کارگری20 آبان ماه برای رفت و روب از مناطق 22گانه شهر تهران به کربلای معلی اعزام شدند، افزود: این گروه امروز به تهران باز می گردند.

رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین حسینی شهرداری تهران با اشاره به اعزام گروه دوم نیروهای خدمات شهری که امروز به کربلا اعزام شدند، تصریح کرد: 30 آبان، 660 نفر، امروز (یکشنبه) 660 تن و فردا 528 تن از مناطق 22گانه شهر تهران به کربلای معلی اعزام می شوند که در مجموع 1848 تن به کربلای معلی اعزام خواهند شد.

عبداللهی در خصوص طرح های زیباسازی و فضای سبز اتوبان امام خمینی(ره) تاکید کرد: این طرح ها آماده است و پس از ایام اربعین و مراسم سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) با هماهنگی مسئولان شهر نجف به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی اضافه کرد: طرح زیباسازی خیابان میثم تمار پس از تایید نهایی مدیران شهر کربلا به مرحله اجرا خواهد رسید.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار