پروژه های اقتصاد مقاومتی در مازندران توجیه اقتصادی داشته باشد

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مازندران در نکا افزود: استان مازندران دارای استعدادهای فراوانی در زمینه‌های مختلف است که امیدواریم بارونق بخشی و توجه به اقتصاد مقاومتی در سطح شهر و روستا، برای رشد و بالندگی در عرصه اقتصاد و ایجاد اشتغال تلاش کنیم.

وی اظهار داشت: باید پروژه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی با توجیه مناسب اقتصادی و اشتغال‌زایی تعریف شود و در راستای آن با برنامه‌ریزی مناسب برای تولید و اشتغال‌زایی محصولات تلاش کنیم و برنامه مدون ارائه شود.

استاندار مازندران افزود: همه مدیران استانی برای رفع موانع اجرای طرح‌های مختلف اقتصاد مقاومتی با تمام توان در خدمت هستند تا با رفع مشکلات و موانع برای شکوفایی این طرح‌ها اقدام شود تا مشکلات اقتصادی و اشتغال حل شود.

امام‌جمعه نکا نیز با تأکید بر دوری جستن از کاغذبازی‌ها و پیچ‌وخم‌های اداری اظهار داشت: نباید سرمایه‌گذاران به بهانه این کاغذبازی‌ها و عدم‌حمایت برخی  مسئولان، درگیر ادارات و اخذ مجوزهای مربوطه باشند بلکه باید از سرمایه‌گذاران حمایت کنیم.

وی گفت: همه مدیران برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند تا به موفقیت‌های مناسب در این راستا دست‌یابیم.

حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی لایینی گفت: حل معضلات اقتصادی کشور از دغدغه‌های مهم رهبری است و به همین منظور نیز اجرای اقتصاد مقاومتی را در دستور کار قرار داده‌اند که همه نیز باید با اطاعت از رهبری در این مسیر فعال‌تر از گذشته وارد شویم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار