مخفی کاری فدراسیون درباره 

کارلوس کروش سرمربی تیم ملی قرار است چند روزی به مرخصی برود تا در لیسبون وضعیت جسمانی اش را سر و سامان دهد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،او اخیرا سه عمل جراحی سخت داشته که همین مسئله باعث شده تا علاوه بر کاهش وزن، با مشکلات جسمانی روبرو شود. البته سرمربی تیم ملی در این مدت تلاش کرد تا همه چیز را پنهان نگه دارد. اما به تازگی مشخص شده که او سه عمل انجام داده و با وجود تمام دردهایی که داشته، در تمرینات تیم ملی حاضر شده است. با بالارفتن سن کارلوس کروش، مشکلاتی هم برای این مربی پیش آمده است.

هنوز جزئیاتی درباره این عمل جراحی کروش فاش نشده اما خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که او بعد از این سه عمل و در حالی که پزشک ها توصیه کرده بودند سر تمرین حاضر نشود، در تمرین تیم ملی آفتابی شد. گوش نکردن به توصیه پزشک ها باعث شد تا مشکلاتی برای کروش پیش بیاید و حتی دوباره کارش به بیمارستان کشیده شود. گفته می شود این مشکلات به ویژه در اردوی تیم ملی در دبی و پیش از بازی عمان، حادتر شد. با این حال، کروش و مسئولان تیم ملی این خبر را پنهان نگه داشتند. سرمربی تیم ملی ایران کوچکترین علاقه ای به انتشار اخبار درباره بیماری اش ندارد و معتقد است این مسئله می تواند روی عملکرد شاگردانش تاثیربگذارد. او همچنین می گوید زندگی شخصی اش و هر مشکلی که در آن پیش بیاید، به فوتبال ارتباطی ندارد و رسانه ها تنها باید درباره زندگی فوتبالی او بنویسند.

به همین دلیل مسئولان فدراسیون هم در این مدت تلاش کردند تا درباره بیماری کروش در رسانه ها چیزی نگویند. چند هفته قبل بود که سرانجام اخبار جسته و گریخته در این زمینه منتشر شد و آرام آرام همه فهمیدند که خبرهایی هست. کروش در زمان سفرهایش به خارج از ایران مجبور شد سه بار جراحی کند که این برای او بسیار سخت بود.

منبع:خبرآنلاین

انتهای پیام/

 برای آگاهی از آخرين اخبار و پيوستن به کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران جوان اينجا را کليک کنيد.


تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار