علی دایی: با کی روش دعوا ندارم

سرمربی صبا می گوید اگر از کروش انتقاد کرده، غیر فنی نبوده است.

به گزارش گروه  وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ علی دایی و کارلوس کروش در چند سال گذشته، همیشه رابطه رسانه ای خوبی داشته اند. سرمربی تیم ملی بارها در مصاحبه هایش نام دایی را به زبان آورده و از شهرت جهانی اش گفته است؛ از اینکه چرا مسئولان فدراسیون از او استفاده ای نمی کنند. دایی هم بارها و بارها در سخت ترین شرایط به حمایت از کروش پرداخت و حتی جلوی وزیر، پشت مربی پرتغالی در آمده است. 

این بار اما به خاطر دعوت نشدن چند بازیکن صبا به تیم ملی، صدای دایی بلند شد و خیلی ها تصور کردند او و کروش به مشکل خوردند. سرمربی صبا اما در این باره می گوید: «تمام حرف من این است که بازیکنانی چون حامد لک و امیرحسین صادقی می توانند در تیم ملی بازی کنند. با کروش دعوایی ندارم. می گویم این دو خوب هستند. سوالم هم روشن بود؛ مکانیزم دعوت شدن بازیکنان به تیم ملی چیست؟» 

دایی می گوید انتقادش، یک انتقاد فنی است. او حتی در روزها تعریف از کروش روی یک نکته تاکید داشت: «من اگر ایراد فنی ببینم، حتما می گویم.» و حالا از نظر دایی این یک ایراد فنی است. اما نکته اینجاست که کروش می گوید برای اردوی اخیر تیم ملی تنها می توانست بازیکنانی را دعوت کند که ویزای آمریکا داشتند. نه لک و نه صادقی ویزای سفر به گوام را نداشتند و به همین دلیل دعوت نشدند. حتی قرار بود لک به جای بیرانوند در لیست تیم ملی باشد اما تنها به خاطر ویزا، از لیست کروش دور ماند.

منبع: خبرانلاین

 برای آگاهی از آخرين اخبار و پيوستن به کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران جوان اينجا را کليک کنيد.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار