بهترين رمان نوجوان سال ۲۰۱۳ ترجمه و منتشر شد

به گزارش خبرنگار مهر، «كلاف پر‌ گره» نوشته لیزا گراف، نویسنده آمریكایی با ترجمه فریده خرمی، به همت انتشارات پیدایش به چاپ رسید. این كتاب كه به انتخاب سایت آمازون، بهترین رمان نوجوان سال ۲۰۱۳ معرفی شده است، در ۲۸۷ صفحه و با قیمت ۱۸۰۰۰ تومان راهی بازار شد.

لیزا گراف در کالیفرنیا به دنیا آمد و تحصیلات دانشگاهی‌اش را در کالیفرنیا پی گرفت. در همان‌جا بود که استادش او را تشویق به نوشتن کرد. لیزا به نوشتن رمان برای نوجوانان روی آورد و آثارش با استقبال منتقدان و نوجوانان روبرو شد. او اکنون به طور تمام وقت در خانه‌اش در پنسیلوانیا رمان و داستان می‌نویسد و در دانشگاه، ادبیات کودکان تدریس می‌کند. «كلاف پر گره» دومین اثر از این نویسنده برای نوجوانان است كه در انتشارات پیدایش ترجمه و چاپ شده است.

كدی، دختر یتیم یازده ساله، توانایی خارق‌العاده‌ای در پختن كیك دارد، اما از بازی‌های سرنوشت كه از لحظه‌ی تولد سر راهش گذاشته شده، بی‌خبر است. زمانی كه كدی به اتاقی در طبقه‌ی بالای فروشگاه بزرگ چمدان‌های گمشده‌ی شهر، اسباب كشی می‌كند، با آدم‌هایی عجیب و غریب آشنا می‌شود كه زندگی‌شان جوری به زندگی او گره خورده كه هرگز تصورش را هم نمی كرد.

پیش از این، رمان «چتر تابستان» این نویسنده  نیز، كه برنده جایزه «سان شاین استیت» و نامزد جایزه «کراون» شده، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار