نتیجه شهرآورد اصفهان قابل پیش‌بینی نیست/ رقابت سخت سپاهان و ذوب

رسول خوروش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرایط سپاهان برای دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: شرایط تیم ما بسیار خوب است، روز شنبه ریکاوری صورت گرفت و قرار است در دو روز باقیمانده تا مسابقه، تمرینات تاکتیکی را برگزار کنیم.

وی درباره برگزاری تمرینات تیم پشت درهای بسته افزود: در روزهای یکشنبه و دوشنبه، تمرینات پشت درهای بسته برگزار می‌شود و این موضوع در فوتبال چیزی طبیعی است.

سرپرست سپاهان تصریح کرد: به هر حال همه مربیان این کار را انجام می‌دهند و مسائل تاکتیکی خود را در این دو روز اصلی پیاده می‌کنند و به همین دلیل، تمرینات ما پشت درهای بسته برگزار می‌شود.

وی با اشاره به شرایط سپاهان و ذوب‌آهن تصریح کرد: در حال حاضر دو تیم شرایط نسبتاً مشابهی دارند اما دیدارهای ذوب‌آهن و سپاهان، هیچ گاه تحت تأثیر جدول رده‌بندی برگزار نمی‌شود و هیچ وقت نمی‌توان نتیجه را در این مسابقه پیش‌بینی کرد.

خوروش با بیان اینکه پیش از بازی نمی‌توان درباره عملکرد تیم‌ها اظهار نظر کرد، گفت: سال‌ها است که رقابت خاصی بین سپاهان و ذوب‌آهن وجود دارد و باید دید که در روز مسابقه چه تیمی بهتر بازی می‌کند.

وی با انتقاد از زمان برگزاری این مسابقه اضافه کرد: به دلیل زمان برگزاری مسابقه، مشکلاتی در این زمینه داریم اما به هر حال مجبور هستیم که بر اساس برنامه اعلام شده، در این روز به میدان برویم و به برنامه سازمان لیگ پایبند باشیم.

دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۴:۳۰ روز سه‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

 

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار