صدرنشینی بهروزی در حرکت یک ضرب گروه B دسته 69 کیلوگرم

وزنه بردار دسته 69 کیلوگرم ایران در پایان حرکت یک ضرب با رکورد 147 نفر اول گروه Bشد.شاگرد آمریکایی نصیری نیا نیز با 140 کیلوگرم در رده دهم قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، جابر بهروزی به عنوان دومین نماینده ایران رقابت خود را در گروهB دسته 69 کیلوگرم مسابقات جهانی وزنه برداری با 9 وزنه بردار دیگر آغاز کرد.رقابت این گروه برای ایرانی ها جذابیت دیگری نیز داشت زیرا حسین توکلی و شاهین نصیری نیا دو قهرمان پیشین وزنه برداری اکنون در جایگاه مربی شاگردان خود راهدایت کردند.

بهروزی در حرکت یک ضرب با ثبت رکورد147 کیلوگرم در رده نخست گروه B قرار گرفت.

الکس لی شاگرد آمریکایی نصیری نیا نیز با رکورد 140 کیلوگرم دهم شد.

حرکت یک ضرب

بهروزی کار خود را با وزنه 141 کیلوگرم آغاز کرد که موفق به ثبت این وزنه شد. در حرکت دوم پشت وزنه 147 کیلوگرم قرار گرفت و آن را بالای سر برد تا نشان دهد نسبت به مسابقات قهرمانی آسیا شرایط بهتری دارد.

برای آخرین حرکت نتوانست از پس وزنه 148 کیلوگرم برآید و با همان رکورد 147 کیلوگرم به کار خود در یک ضرب پایان داد و توانست صدرنشین شود.

الکس لی نیز در ابتدا 133 کیلوگرم را بالای سر برد. نصیری نیا برای حرکت دوم وزنه 137 کیلوگرم را برای شاگردش درخواست کرد که او توانست این وزنه را نیز با موفقیت برای خود به ثبت برساند.لی در حرکت سوم موفق به مهار وزنه 140 کیلوگرم شد و در نهایت رکورد 140 کیلوگرم در یک ضرب برای او به ثبت رسید.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار